FAQ – Často kladené dotazy

 • Jak si mohu EasyCargo objednat?

  Pokud Vám již skončila platnost zkušební licence, zobrazí se Vám objednávkový formulář automaticky.
  Pokud Vám platnost licence ještě neskončila, a vy chcete zakoupit plnou licenci, přejděte na záložku "Licence" a zobrazte si objednávkový formulář pomocí tlačítka "Objednat další tikety nebo licence". Záložku Licence má k dispozici pouze administrátor společnosti (uživatel, který vytvořil registraci v aplikaci EasyCargo).

 • Potřebuji plánovat pouze několikrát za měsíc, musím zakoupit licenci na celý měsíc?

  Nemusíte. Pro Vaše potřeby jsou připraveny tzv. Tikety, které se používají pro přístup do aplikace na 24 hodin. Kdykoli budete potřebovat naplánovat nakládky, přihlaste se do aplikace a aktivujte jeden z tiketů. Tikety lze zakoupit přes standartní objednávkový formulář, minimální množství pro objednání je 10.

 • Po přihlášení se mi chce nainstalovat/spustit jakýsi Unity Web Player.

  Je to nutné?
  Ano, spuštění doplňku je nezbytné pro správný chod aplikace. Tento plugin zprostředkovává nefalšované 3D zobrazení nakládek a umožňuje s nimi pracovat.

  Není tento doplněk nebezpečný?
  Ne, tento doplněk je zcela bezpečný. Pochází od důvěryhodné společnosti a nainstalováno ho má již přes 80 miliónů uživatelů po celém světě. Neobsahuje žádné reklamy ani spam. Je podobný například známému doplňku Flash Player či Java.

 • Nefunguje mi doplněk Unity Web Player. Co mám dělat?

  • Pokud se Vám nedaří doplněk nainstalovat z naší aplikace, zkuste si ho stáhnout přímo ze stránek výrobce – http://unity3d.com/webplayer. Zkontrolujte také, že máte právo na svém počítači instalovat software (kontaktujte svého IT admninistrátora).
  • Pokud máte doplněk nainstalovaný, ale aplikaci se Vám nedaří spustit, nejspíše bude problém ve Vašem firewallu (pravděpodobné pokud využíváte počítač ve firemní síti). Kontaktujte svého IT administrátora a požádejte ho, ať povolí stahovat soubory s příponou .unity3d. Jedná se o soubor pro Unity Web Player, bez kterého aplikace nefunguje. Povolení stahování takového souboru je zcela bezpečné.
 • Mám jiný dotaz, jak Vás mohu kontaktovat?

  Můžete využít našeho kontaktního formuláře nebo nám napište na e-mail support@easy-cargo.cz.